Çocuğunuzun küçük yaştan itibaren fiziksel, bedensel, ruhsal ve beyin gücünü en iyi şekilde geliştiren tekniklerden biri de müzik ve piyano eğitimidir.

Müzik eğitimi sayesinde çevresi ile uyumlu, saygili, iyi huylu, iyi ahlakli, kendine güvenen, kendisi ile barisik, sosyallesmis ve kendini ifade edebilme yetenegini kazanmis olacaktir.

Yapılan araştırmalarda küçük yaştan itibaren herhangi bir müzik aleti çalan çocukların, yaşamda bir çok kişiye göre daha başarılı oldukları kanıtlanmıştır.

PİYANO DERSİ İSTANBUL

Ana Sayfa

Hakkımızda

İletişim

London College Of Music (LCM)Diploma Sınavlarında %100 Başarı ... Sınava Hazırlık Dersleri için piyanoiletisim@gmail.com 'dan bilgi alabilirsiniz.

LCM sınavlarına hazırlık dersleri için sorularınızı piyanoiletisim@gmail.com adresinden sorabilirsiniz.

Hangi Yaşınızda Olursanız Olun, Piyano Öğrenmeye Başlayabilirsiniz . Öğrenmenin Ve Müziğin Yaşı Yoktur.
Piyano dersi istanbul, özel ders istanbul, Piyano dersi, piyano dersleri, özel piyano dersi, piyano ders, piyano özel ders, özel piyano dersleri, piyano dersler, piyano dersleri istanbul, piyano dersi verenler, piyano dersi verilir, piyano dersi veren, istanbul piyano dersi, piyano dersi almak, çocuklara piyano dersi, nil karakuş, nil karakus, nilkarakus, nilkarakuş, gitar dersi, ozel ders, solfej dersi, piyano ve solfej, piyano tarihi, piyano seçimi, piano, piano dersi, ozel piano dersi, piano eğitimi, piyano eğitimi, konservatuar, konservatuvar, konservatuara hazırlık dersleri, besteci, besteciler, müzik, muzik, çello, viyolonsel, eski piyano, şan, gitar dersi, özel gitar dersi, müzik, müzik dersi, özel müzik dersi taksim sanat, sanat, kurs, piyano kursu, piano kursu istanbul, özel kurs, özel viyolonsel dersi istanbul, çello dersleri, violonsel dersi, ozel violonsel dersi, chopin, beethoven, bach, vivaldi, brahms, eğitim, müzik eğitimi, cello lessons, çelloo, celo, Özel piyano dersi, piyano dersi, piyano dersi yeşilköy, piyanodersi, ozelpiyanodersi, piyano dersi yeşilköy, istanbulda piyano dersi, özel piyano dersi yeşilköy,müziköğretmeni, müzik öğretmeni, florya, bahçeşehir, yeşilyurt, bakırköy, istanbul piaono kursu, piyano dersi , özel piyano dersi , piyano öğretmeni, çocuk, okul öncesi, anaokulu, çocuklara piyano dersi, yetişkinlere piyano dersi, müzik okulu , sertifika, LCM, london college of music, türkiye, istanbul, bizet, müzikal, müzik tarihi
Copyright © kasim 2008. www.piyanodersiistanbul.com sitesi nil karakus karabacak tarafından yapılmıştır. Sitede bulunan tüm yazılar kendisine aittir. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.
Bilimsel Olarak Piyano Dersinin Beyin Gelişimini %50 oranında arttırdığı kanıtlanmıştır.
Galeri

LONDON COLLEGE OF MUSİC SINAVI

Bu sınavla piyanoda belli seviyelere gelmiş öğrenciler sertifika sahibi olurlar.Bu sertifika uluslararası geçerlidir ve yurt içi ya da yurt dışındaki bazı okullarda bu sertifika sayesinde öğrenci burs alır.

LCM sınavlarına yetkili müzik kurumlarından BAŞVURABİLİRSİNİZ. Bir çok müzik kursu LCM sınavlarını yapmaktadır.

LCM ile Uluslar arası kalite kriterlerine ve eğitim standartlarına uygun bir eğitim metodu ile öğrencilerin seçtikleri alanlarda belgelendirilmesi amaçlanmaktadır.

London College of Music yüzyılı aşkın bir süredir İngiltere'de ve yurt dışında çeşitli seviyeler için Müzik, Tiyatro ve İletişim dallarında sınavlar düzenlemektedir.

London College of Music müzik dünyasının sürekli değişen gereksinimlerini karşılamak için çeşitli alanlarda güncel nitelikler sunmaktadır. Portföyü giderek büyümekte ve yeni konular eklenmektedir, böylece öğrenci adaylarına mümkün olan en iyi yöntemlerle geleceklerini hazırlama olanağı sağlanmaktadır.

London College of Music sınavlarına, her türlü müzik okulunda, konservatuarlarda, derneklerde veya özel öğretmenler tarafından ders alan herkes katılabilir ve bu sınavlara hazırlanabilirler.

London College of Music'in Müzik Lisesi ( Grade - High School ) ve üniversite seviyesinde (Ön Lisans - Lisans - Yüksek Lisans) diploma sınavları da vardır.
Grade dereceleri 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviye seçimi öğrenciyi çalıştıran öğretmen tarafından yapılmaktadır.
Diploma seçimlerinde; kariyer planlarına göre öğrenciler performans, öğretmenlik ve bestecilik sınavlarından birini tercih edebilirler.
Her türlü diploma seviyesi için bu seçenekler vardır.

Türkiye'de yılda 1 kez olmak üzere yapılan bu sınavlar Mayıs / Haziran aylarında yapılmaktadır..
Sınav, İngiltere'den gelen sınav komisyonu görevlileri tarafından yapılır.
Sonuçlar yaz tatilinden 1 ay sonra (Eylül sonu) açıklanır.
Belgeler ve sınav değerlendirme raporları sınavdan 3 ay sonra verilir (Kasım)

London College of Music sınavlarına girmek için;

1- "Sınav Başvuru Formu" doldurulur.
2- Girmek istenilen sınav ile ilgili sınav harcı ilgili bankaya yatırılır.
3- Başvuru Formu ve banka dekontu ile birlikte son başvuru tarihine kadar gönderilir.

Müzik merkezlerine yatıracağınız sınav harcından sonra çalışma kitaplarınızı alabilirsiniz. LCM sınavlarına, sınava başvurduğunuz kursta ya da özel piyano öğretmenizle hazırlanabilirsiniz.
.

LCM sınavına giren öğrencilere %100 BAŞARI GARANTİSİ Piyano Dersi İstanbul'dan