Çocuğunuzun küçük yaştan itibaren fiziksel, bedensel, ruhsal ve beyin gücünü en iyi şekilde geliştiren tekniklerden biri de müzik ve piyano eğitimidir.

Müzik eğitimi sayesinde çevresi ile uyumlu, saygili, iyi huylu, iyi ahlakli, kendine güvenen, kendisi ile barisik, sosyallesmis ve kendini ifade edebilme yetenegini kazanmis olacaktir.

Yapılan araştırmalarda küçük yaştan itibaren herhangi bir müzik aleti çalan çocukların, yaşamda bir çok kişiye göre daha başarılı oldukları kanıtlanmıştır.

PİYANO DERSİ İSTANBUL

Ana Sayfa

Hakkımızda

İletişim

London College Of Music (LCM)Diploma Sınavlarında %100 Başarı ... Sınava Hazırlık Dersleri için piyanoiletisim@gmail.com 'dan bilgi alabilirsiniz.

LCM sınavlarına hazırlık dersleri için sorularınızı piyanoiletisim@gmail.com adresinden sorabilirsiniz.

Hangi Yaşınızda Olursanız Olun, Piyano Öğrenmeye Başlayabilirsiniz . Öğrenmenin Ve Müziğin Yaşı Yoktur.
Piyano dersi istanbul, özel ders istanbul, Piyano dersi, piyano dersleri, özel piyano dersi, piyano ders, piyano özel ders, özel piyano dersleri, piyano dersler, piyano dersleri istanbul, piyano dersi verenler, piyano dersi verilir, piyano dersi veren, istanbul piyano dersi, piyano dersi almak, çocuklara piyano dersi, nil karakuş, nil karakus, nilkarakus, nilkarakuş, gitar dersi, ozel ders, solfej dersi, piyano ve solfej, piyano tarihi, piyano seçimi, piano, piano dersi, ozel piano dersi, piano eğitimi, piyano eğitimi, konservatuar, konservatuvar, konservatuara hazırlık dersleri, besteci, besteciler, müzik, muzik, çello, viyolonsel, eski piyano, şan, gitar dersi, özel gitar dersi, müzik, müzik dersi, özel müzik dersi taksim sanat, sanat, kurs, piyano kursu, piano kursu istanbul, özel kurs, özel viyolonsel dersi istanbul, çello dersleri, violonsel dersi, ozel violonsel dersi, chopin, beethoven, bach, vivaldi, brahms, eğitim, müzik eğitimi, cello lessons, çelloo, celo, Özel piyano dersi, piyano dersi, piyano dersi yeşilköy, piyanodersi, ozelpiyanodersi, piyano dersi yeşilköy, istanbulda piyano dersi, özel piyano dersi yeşilköy,müziköğretmeni, müzik öğretmeni, florya, bahçeşehir, yeşilyurt, bakırköy, istanbul piaono kursu, piyano dersi , özel piyano dersi , piyano öğretmeni, çocuk, okul öncesi, anaokulu, çocuklara piyano dersi, yetişkinlere piyano dersi, müzik okulu , sertifika, LCM, london college of music, türkiye, istanbul, bizet, müzikal, müzik tarihi
Copyright © kasim 2008. www.piyanodersiistanbul.com sitesi nil karakus karabacak tarafından yapılmıştır. Sitede bulunan tüm yazılar kendisine aittir. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.
Bilimsel Olarak Piyano Dersinin Beyin Gelişimini %50 oranında arttırdığı kanıtlanmıştır.
Galeri

Pİyano Dersi Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Kendiniz için veya çocuğunuz için piyano dersi almadan önce en önemli dikkat edilmesi gereken konu kişinin yeteneği olup olmadığının tespitidir. Yetenek tespiti konusunda iyi eğitim almış uzman kişilerce yapılmalıdır.

Kulağı var/yok diye tabir edilen duyum testinin yapılması gerekir. Piyanoda basılan tuşun çıkardığı sesin aynısı bir kişi ağzıyla çıkartabiliyorsa veya verilen ritmin aynısını kişi tekrar edibiliyorsa ilk başta kulağı var kabul edilebilir. Duyum gücü genelde doğuştan gelen bir yetenektir. Fakat gerekli eğitimlerle de kulak geliştirilebilir.

Vücudunda herhangi bir engeli bulunan kişiler de piyano dersi alabilir. Özellikle Görme engelli kişilerin duyma duyuları çok gelişmişdir. Piyano derslerinde çok başarılı olabilirler.

Piyano dersi almadan önce dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de öğretmen seçimidir. Herhangi bir kursa da gitseniz, Özel öğretmenle de anlaşsanız öğretmenin de özelliklerine dikkat etmeli , özenle seçmelisiniz.

Malesef özel piyano derslerine olan yoğunluktan dolayı herkes PİYANO EĞİTİMİ vermektedir.

1- Hala öğrenci olanlar,

2- Herhangi bir müzik kursundan mezun olanlar,

3- Kurs veya herhangi bir yeri bitirmeden kendi kendine öğrenip öğretmen olanlar,

4- Konservatuvarda okumuş ama okulda durumu kötü olanlar,

5- İyi eğitim almış Güzel çalan fakat öğretme yeteneği ve öğretme eğitimi olmayanlar

6- Yeni mezun ve dalında henüz tecrübesi olmayanlar,

7- Çocuklarla iletişim kurmayı beceremeyen, çocuklara yönelik eğitim vermeyi bilmeyenler ...

Bu liste gitgide çoğalabilir. Çocuğunuza yanlış kişilerden PİYANO DERSİ eğitimi aldırmayın. Hem paranıza, hem zamanınıza, hem de çocuğunuza yazık etmeyin.

Nil Karabacak

 

LCM sınavına giren öğrencilere %100 BAŞARI GARANTİSİ Piyano Dersi İstanbul'dan